Svete mise sljedeće nedjelje slave se u Svetištu u 8 i 11 sati, i u Stubici u 9:30 sati                                                                                Aktualni župni list

PETA VEČER DEVETNICE - 3.6.2013.

   Ni jaka kiša nije omela štovatelje Presvetoga Srca Isusova da dođu na devetnicu i pete večeri. Petorica svećenika ispovijedala su  u prepunoj crkvi domaćih vjernika i hodočasnika koji su došli zahvaliti, moliti, pjevati i sudjelovati na svetoj Misi koju je predvodio don Davor Berezovski, župni vikar iz Neuma.

Naime, sve do Duhova službeno je bio župni vikar u katedrali, ali je ovih dana dobio premještaj u Neum zbog zdravstvenih problema koje ima tamošnji župnik don Ivica Puljić. U koncelebraciji su još sudjelovali  don Ivo Šutalo, sadašnji župnik i don Damjan Raguž, bivši župnik naše župe. Don Damjan  je također i pomagao kod ispovijedanja prije svete Mise. Liturgijsko pjevanje predvodio je svojim lijepim višeglasnim pjevanjem zbor mladih naše župe „Plamen ljubavi“. 
Župnik je svećenike goste nakon svete Mise pozvao na zakusku u župnu kuću.

 Marko Petković

  • peta-vecer-devetnice-2013-01
  • peta-vecer-devetnice-2013-02
  • peta-vecer-devetnice-2013-03
  • peta-vecer-devetnice-2013-04
  • peta-vecer-devetnice-2013-05
  • peta-vecer-devetnice-2013-06
  • peta-vecer-devetnice-2013-07
Tags:
Free counters! 

© 2012 - 2021 Svetište Studenci. Dozvoljeno je preuzimati izvorne tekstove. Web development Ante Kozina