Svete mise sljedeće nedjelje slave se u Svetištu u 8 i 11 sati, i u Stubici u 9:30 sati                                                                                Aktualni župni list

KLANJANJE I SVIBANJSKA POBOŽNOST U SVIBNJU GODINE VJERE

   Kroz cijeli svibanj u našoj župi od 18 do 19 sati organizirali smo klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu. Uz osobne molitve i meditacije od 18.30 djeca preuzimaju molitvu svete krunice.

Raspoređeni su po razredima tako da svaki razred predmoli krunicu jedne večeri. Vjeroučenici predmole a ostali narod odgovara. Nakon toga, u 19 sati, je sveta Misa. Kako je ovo Godina vjere župnik je predložio i uveo da kroz cijeli svibanj bude klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu. Klanjanje, kao i svibanjska pobožnost, namijenjena je za rast duhovnih zvanja u našoj župi u sklopu „Djela za duhovna zvanja“ koje je organizirala naša biskupija. Vjerujemo da će dobri Bog po ovom Djelu i molitvi pomoći porastu svećeničkih i redovničkih zvanja u našim hercegovačkim biskupijama.

 Ana Dragičević

  • svibanjska-poboznost-2013-01
  • svibanjska-poboznost-2013-02
  • svibanjska-poboznost-2013-03
  • svibanjska-poboznost-2013-04
Free counters! 

© 2012 - 2021 Svetište Studenci. Dozvoljeno je preuzimati izvorne tekstove. Web development Ante Kozina