U nedjelju 20. lipnja Prva sveta pričest u župi Studencima                                                                   Aktualni župni list

MAŠKARE U NAŠOJ ŽUPI

Običaj je da se svake godine prije početka korizme, djeca – od najmanjeg do najvećeg – maskiraju i u manjim skupinama, gdje četiri, gdje pet, a ponegdje i deset, hodaju od kuće do kuće po selu. Tako i ove godine, unatoč lošem vremenu, skupina za skupinom dolazila je i u našu župnu kuću.

Tako su se dobro maskirali da ih se nije moglo prepoznati dok ne bi nešto rekli. Svojom su pjesmom širili radost i pozitivno raspoloženje da je i kiša prestala padati. Bogu zahvalimo na ovoj našoj djeci, koja svojom radošću i neiskvarenošću šire pozitivno raspoloženje našom župom. Dao Bog da ih bude još i više.

© 2012 - 2021 Svetište Studenci. Dozvoljeno je preuzimati izvorne tekstove. Web development Ante Kozina